Hulp bij lezen, schrijven of rekenen

Heeft u moeite met lezen, schrijven, rekenen of het gebruik van computers? Of kent u iemand in uw naaste omgeving die hier moeite mee heeft? In Maasgouw zijn er voor inwoners gratis mogelijkheden om deze vaardigheden te verbeteren. Bij de Bibliotheek in Maasbracht en Heel kunt u terecht voor het Digi-Taalhuis. Ook biedt Gilde Educatie gratis taalcursussen aan om beter te leren lezen en schrijven. Hier kunt u zelfs een diploma behalen.

Kent u iemand die hulp kan gebruiken, of wilt u zelf graag ondersteuning?

Wijs op de mogelijkheden die Digi-Taalhuis biedt of neem zelf contact met hen op. Dit kan door te bellen met 088 - 243 20 00 of te mailen naar [email protected]. U kunt ook de website bezoeken. Loopt u liever binnen? Dat kan natuurlijk ook. U bent welkom bij Bibliocenter in Maasbracht en Heel. 

Lees meer over het Digi-Taalhuis op de website van Bibliocenter

Hulp voor basisvaardigheden in beeld

Wij hebben een filmpje gemaakt om te laten zien welke hulp er beschikbaar is. Hierin vertelt Jan van der Wal over zijn positieve ervaringen met het volgen van een cursus. Het filmpje bekijkt u hieronder.